Priebeh rezervácie

Otázky a odpovede, týkajúce sa priebehu rezervovania

I. Máte tri možnosti, aby ste si cez štartovaciu stranu vyhľadali vhodný objekt:

 1. Jednoduché prehľadávanie:
  Tu jednoducho zadajte svoje cestovné údaje:
  Kliknite na "Hľadať"! Ukážu sa Vám všetky objekty, ktoré sú toho času k dispozícii.
  kalendár:
  Kliknutím na pole príchodu a odchodu otvorte kalendár. Pomocou symboly šípok vľavo a vpravo od označenia mesiaca môžete prepínať medzi jednotlivými mesiacmi. Prípadne môžete použiť aj tlačidlo výberové polia pre mesiac a rok. Stačí kliknúť na príslušný dátum, aby ste ho preniesli do poľa príchodu alebo odchodu. pole.
  Celková ponuka:
  Ak chcete zobraziť celý náš sortiment pre danú krajinu, vyberte znajprv v krajine a potom v do poľa pre výber regiónu a mesta "všetky" a do ostatných polí nič nezadávajte. v ostatných poliach. Potom kliknite na tlačidlo "Spustiť vyhľadávanie"!
 2. Rozšírené vyhľadávanie:
  Kliknite na "Rozšírené vyhľadávanie" v ľavom výberovom riadku! Teraz bude fungovať Ďalšia časť formulára sa otvára smerom dole.
  Tu môžete zadať konkrétne kritériá vyhľadávania. Ak to urobíte kliknite na "Hľadať" v dolnej časti stránky!
 3. Priame hľadanie
  Máte možnosť použiť "Priame vyhľadávanie" vpravo hore pod hlavným menu, priamo zobraziť jednotlivé objekty.
  Ak to chcete urobiť, zadajte názov alebo kód dovolenkového objektu, ktorý hľadáte, do vyhľadávacie pole. Po zadaní prvých troch znakov sa už zobrazí Zobrazia sa návrhy pre vaše vyhľadávanie, ktoré môžete prijať kliknutím na ne. Ak nechcete vybrať návrh, kliknite na ikonu lupy. vpravo od položky na vykonanie vyhľadávania.

II. Ako si môžem dať zobraziť a vypočítať cenu?

 1. Keď odštartujete hľadanie, ukážu sa Vám objekty, ktoré zodpovedajú Vašim vyhľadávacím kritériám. Teraz kliknite na objekt, ktorý ste si vybrali, a dostanete presný popis, doplňujúce obrázky a presný výpočet ceny.
 2. Po výbere objektu sa vám zobrazí najvýhodnejší návrh rezervácie. Tento predbežný výber môžete zmeniť a do výberu pridať iné typy ubytovania tak, že pri bytových jednotkách, ktoré sú k dispozícii, a ktoré sa objavia pod návrhom rezervácie, zmeníte počet a následne kliknete na "Prepočítať cenu"
 3. Nezabudnite, prosím, že výpočet ceny získate iba vtedy, ak ste predtým do masky vyhľadávania zadali dátum príchodu a odchodu a počet osôb.
 4. Ak ste ešte nezadali dátum príchodu a odchodu, zobrazí sa vám obrázky objektuzobrazí sa dotaz, pomocou ktorého doplníte svoje údaje. Potom na stránke Zobrazí sa aj cena nehnuteľnosti.

III. Ako môžem vykonať rezerváciu?

 1. V rámci výpočtu ceny v poli "Váš výber" napravo od celkovej ceny pole "Rezervovať teraz"sa zobrazí. Kliknutím naň sa dostanete na rezervačný formulár.
 2. Zadajte svoje osobné údaje a platobné údaje a kliknite na tlačidlo potom na veľký oranžovýTlačidlo "Cesta knihy".

IV. všeobecné obchodné podmienky

V rezervovacom formulári ako aj na spodnom konci každej strany nájdete link k našim Všeobecným obchodným podmienkam. Môžete si ich tam prečítať a uložiť.
Upozorňujeme na to, že Adrialin text zmluvy neukladá do pamäti. Samozrejme že dostanete všetky relevantné údaje o rezervácii s naším potvrdením rezervácie.

V. Potvrdenie rezervácie

 1. Po prijatí vašej rezervácie od nás dostanete do niekoľkých minút e-mailom potvrdenie o prijatí alebo potvrdenie rezervácie so všetkými podrobnosťami o ďalšom postupe.
 2. Ak by ste behom jednej hodiny od vašej rezervácie nedostali od nás e-mail, oznámte nám to prosím.
 3. Pokiaľ ste najskôr dostali len potvrdenie o prijatí rezervácie, pošleme vám spravidla do 24 hodín e-mailom potvrdenie rezervácie vrátane faktúry.

VI. Platba

Informácie o platbe sa zobrazia v časti "Možnosti platby", akonáhle vykonáte výpočet ceny požadovaného predmetu. V procese rezervácie si môžete vybrať z troch možností platby:

 1. Platba bankovým prevodom
  • Po potvrdení rezervácie vás žiadame o okamžité zaplatenie zálohy za prenájom vo výške 20 % z ceny zájazdu.
  • Zvyšná suma je splatná 6 týždňov pre nastúpením na dovolenku.
  • Pri krátkodobých rezerváciách (v posledných 6 týždňoch pred príchodom) je splatná celková suma zájazdu.
  • Platba prevodom je možná len 41 dní pred začiatkom zájazdu, počas posledných 40 dní akceptujeme len spôsoby platby uvedené v bode 2 až 4.
  • Eventuell genutzte Zusatzleistungen werden vor Ort bezahlt (es sei denn in der Objektbeschreibung ist aufgeführt, dass diese im Preis enthalten sind).
 2. Platba kreditnou kartou
  • Platiť môžete nasledujúcimi kreditnými kartami: Master, VISA a American Express.
  • Pri rezerváciách uskutočnených viac ako 7 týždňov pred odchodom si môžete vybrať, či sa celá suma strhne okamžite alebo len 20 % ako záloha za prenájom. Ak si tu vyberiete zálohu za prenájom, zostávajúca suma bude stiahnutá 6 týždňov pred odchodom. Pritom však dbajte na to, aby bola Vaša kreditná karta k tomuto termínu ešte platná.
  • Eventuell genutzte Zusatzleistungen werden vor Ort bezahlt (es sei denn in der Objektbeschreibung ist aufgeführt, dass diese im Preis enthalten sind). )
 3. Platba inkasom
  • Ak máte bankový účet v Nemecku alebo Rakúsku, môžete zaplatiť inkasom.
  • Pri rezerváciách uskutočnených viac ako 7 týždňov pred odchodom si môžete vybrať, či sa celá suma strhne okamžite alebo len 20 % ako záloha za prenájom. Ak si tu vyberiete zálohu za prenájom, zostávajúca suma bude stiahnutá 6 týždňov pred odchodom.
  • Prípadné ďalšie služby sa platia na mieste (ak nie je v popise ubytovania uvedené, že sú zahrnuté v cene).
 4. Platba cez PayPal
  • Keď máte účet PayPal, môžete vykonať úhradu prostredníctvom PayPal.
  • V prípade rezervácie uskutočnenej viac ako 7 týždňov pred odchodom si môžete vybrať, či sa celá suma stiahne okamžite alebo len 20 % ako záloha za prenájom. Ak si tu vyberiete zálohu za prenájom, krátko pred splatnosťou zostávajúcej sumy dostanete odkaz, ktorý môžete použiť na opätovné zadanie platobných údajov, aby sa mohla odpísať.
  • Prípadné ďalšie služby sa platia na mieste (ak nie je v popise ubytovania uvedené, že sú zahrnuté v cene).

VII. Doklady o pobyte

 1. Keď sa celá cena zájazdu uhrádza na mieste u poskytovateľa služieb, pošleme vám spolu s potvrdením rezervácie adresu a kontaktné údaje ubytovania.
 2. Ak nám uhradíte celú cenu zájazdu, dokumenty potrebné na cestu (cestovný poukaz s pokynmi a cestovnými informáciami) vám zašleme po zaplatení celej ceny zájazdu e-mailom a na požiadanie bezplatne poštou.

VIII. Starostlivosť o vás

Samozrejme Vám zamestnanci v našom zákazníckom centre v Nemecku radi pomôžu pred rezerváciou a počas nej. Počas dovolenky Vám s radosťou pomôže personál vo Vašom ubytovaní alebo sieť miestnych zamestnancov.

zadajte názov alebo kód dovolenkového objektu, ktorý hľadáte...