Názor zákazníka

Tu nájdete malý výťah zo správ klientov z celého sveta, ktoré dostávame každodenne bez vyžiadania :

Rodina

„Chcel(chcela) by som sa veľmi srdečne zaďakovať za pozornú, láskavú a všestrannú starostlivosť. ”

(Dr. Sigrid K. z Nemecka)

„Veľká vďaka. Poskytujete prvotriedny servis, ktorý si veľmi ceníme.”

(John H. z Anglicka)

„Chcel som sa Vám ešte zaďakovať za Vašu starostlivosť a za vydarenú dovolenku. Strávili sme 15 nádherných dní na nádhernom mieste. Ešte raz veľká vďaka. Kvôli našej dovolenke na budúci rok sa na Vás určite ešte obrátime; odporučím Vašu stránku priateľom a známym. ”

(Alberto S. z Talianska)

„Chcel (chcela) by som sa Vám poďakovať za rýchlu odpoveď a bezchybnú starostlivosť.”

(Monika S. z Poľska)

„Vďaka za bezproblémový a priateľský servis.”

(Walter P. z Nemecka)

„Radi by sme vám oznámili, že sme sa vrátili z dovolenky, ubytovanie bolo skvelé a majitelia boli milí. Ďakujeme veľmi pekne. ”

(J. E. z Maďarska)

„Ďakujeme Vám za peknú dovolenku, ktorú sme mali možnosť stráviť bez problémov, starostí a ťažkostí. Srdečná vďaka všetkým pracovníkom za presnú organizáciu. ”

(Marchioro P. z Talianska)

„Vážený tím Adrialinu, chcel by som sa Vám veľmi srdečne zaďakovať za Váš dobrý servis na internete, apartmán bol veľmi pekný a všetko prebiehalo podľa plánu! Je dobré, keď sa dá získať dôvera voči takejto internetovej agentúre, pretože pri online rezerváciách to žiaľ nie vždy prebieha bez problémov. ... ”

(Claudia M. s rodinou z Nemecka)

„Kompliment za Vašu organizáciu a rýchlosť.”

(Mirco S. z Talianska)

„Chcel(chcela) by som sa Vám zaďakovať, že ste túto dovolenku pre nás zorganizovali a dúfam, že v budúcnosti budeme opäť môcť využiť služby Vašej agentúry. ”

(John P. z Anglicka)

„Ďakujem za super rýchle vybavenie!!! (...) Ponúkate naozaj dobrý servis, ktorý je hodno odporúčať aj ďalším ľuďom! ”

(Georg R. z Nemecka)

„Srdečná vďaka za to, že ste sa o všetko postarali. Ste veľmi ústretoví.”

(Deleu K. z Francúzska)

„Vážené dámy a páni, práve sme sa vrátili z našej dovolenky v Novigrade. Bolo to úžasné! Dovolenkový byt bol veľmi pekný a zodpovedal popisu na Vašej internetovej stránke. Napriek skoršiemu príchodu bol nám byt hneď k dispozícii. V agentúre sme boli rýchlo, priateľsky a kompetentne obslúžení. Rozhodne si aj v budúcnosti budeme rezervovať dovolenku u Vás. Vďaka a veľa pozdravov. ”

(Dagmara G. z Poľska)

„Zdravíme Vás, tím Adrialinu, našu dovolenku v Chorvátsku sme v tomto roku rezervovali po prvý raz cez internet. Pritom sme sa dostali k Vašej agentúre, pretože ste mali super ponuky. Radi by sme Vám urobili veľký kompliment: všetko vynikajúco klapalo, rezervácia (všetky podklady sme dostali kompletne a bez meškania), prihlásenie a odhlásenie sa, všetko bez problémov. Mali sme úžasnú dovolenku v Chorvátsku a pre budúci rok a budúcu dovolenku si zapamätáme Vašu agentúru a odporučíme Vás ďalej. ”

(Rodina M. z Nemecka)

„Dobrý deň, som Ammeli Giovanni a prostredníctvom Vás sme si minulý august rezervovali našu dovolenku v hoteli Delfin v Poreci. Bolo jednoduché organizovať dovolenku cez Vás. Boli ste veľmi ústretoví, jasní a profesionálni a z tohto dôvodu by som Vám chcel vyjadriť moju poklonu. ”

(Ammeli G. z Talianska)

„Ešte raz veľká vďaka za rýchlu zmenu rezervácie! Zachránili ste nám dovolenku - bezpodmienečne Vás budem odporúčať aj druhým! ”

(Erwin P. z Nemecka)

„Ďakujem. Som veľmi spokojný s Vaším servisom a serióznosťou, ktorú prejavujete. Odporučil som Vás už mojím priateľom. Kompliment!! ”

(Flavio R. z Talianska)

„Ďakujem za Váš rýchly, seriózny a prvotriedny servis!”

(Christine A. z Nemecka)

„Bol som veľmi spokojný s ubytovaním v hoteli a so servisom. Veľmi pekná dovolenka. Ďakujem. ”

(Valfrido T. z Talianska)